Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Zduny z okazji Święta Niepodległości.

10 listopada 2011r 40 uczniów i uczennic z 5 gimnazjów powiatu krotoszyńskiego wzięło udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Zduny z okazji Święta Niepodległości. Turniej zorganizowany przez Uczniowski klub Sportowy „IMPULS” rozegrany został na sali Zespołu Szkół w Zdunach. Sędzią głównym turnieju był Eugeniusz Koczorowski, natomiast sędziami stolikowymi uczniowie Gimnazjum w Zdunach. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwała prezes UKS UMPULS Alina Wilk. Uroczystego rozpoczęcia dokonał z-ca Burmistrza Zdun Dariusz Obal życząc zawodnikom sukcesów. Zawody rozegrane zostały na 8 stołach, co zapewniło sprawny przebieg turnieju. Oprócz gier indywidualnych prowadzona była punktacja drużynowa szkół - dla szkoły punktowało 4 najlepszych zawodników. Zwycięzcy otrzymali puchary z rąk dyr. Gimnazjum w Zdunach Andrzeja Hejdysza, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Puchary i nagrody sponsorował Burmistrz Zdun.
Wyniki w grupie chłopców (26 zawodników)
1. Łukasz Wachowiak –Kobylin
2. Bartosz Kostrzewa –Kobylin